نام کاربري (کد زبان آموزی) :
 
رمز عبور(شماره شناسنامه):
 
ورود به سیستم  
عملکرد مؤسسه زبان انگلیسی نوید را چگونه ارزیابی می کنید ؟


     
لطفا برای یافتن پاسخ پرسش خود، ابتدا در گروه های زیر جستجو کنید.

در صورتی که سوال شما در بین سوالات مطرح شده در هر بخش نمی باشد، می توانید در بخش ارتباط با مدیریت در وب ‌سایت موسسه به نشانی https://www.zabannavid.com/page/FeedBack.aspx  پرسش خود را مطرح نمایید.


برگشت به لیست بالای صفحه

الف) پرداخت شهریه و ثبت نام

ب) فعالیت/آزمون های آنلاین

پ) امتحانات

ت) مسابقه کتابخوانی

ث)  Big Test

ج) اعلام نتایج

چ) ارتباط با مشتریان

ح) سایر موارد

 

 

 

پرداخت شهریه و ثبت نام

 

 

 

پرداخت شهریه و ثبت نام

 

 

 

1. در پرداخت شهریه برای من پیام "فرايند انتقال وجه با موفقيت انجام شد" نمایش داده شده است اما فرآيند تاييد رسيد ديجيتالي با خطا مواجه گشت. حالا مجددا بايد وجه واريز كنم؟

این پیغام بدین معنی است که شهریه واریز نشده و به حساب شما برگشت داده خواهد شد مجدداً اقدام فرمایید.

 

2. موقع واريز شهريه من به اشتباه به جاي گزينه هستم، گزينه نيستم را انتخاب كردم حالا چطور مي توانم آن را اصلاح كنم؟

با توجه به اینکه تا قبل از اعلام نتایج امکان تغییر گزینه ها وجود ندارد و سیستم بطور اتوماتیک ثبت نام شما را انجام خواهد داد، بعد از اعلام نتایج در اسرع وقت به دفتر شعبه محل تحصیل مراجعه فرمایید تا در صورت امکان و داشتن ظرفیت روز و ساعت کلاس شما تغییر داده شود.

 

3. بعد از پرداخت وجه توسط كارت گزينه تكميل فرايند خريد را انتخاب كردم ولي صفحه بسته شد. حالا متوجه نشدم كه ثبت نامم كامل شد يا نه و چه روزهايي هستم؟

دوباره اقدام به پرداخت شهریه کنید. در این اقدام اگر صفحه بانک برای شما باز شد بدین معناست که شهریه شما پرداخت نشده است. اگر شهریه شما پرداخت شده باشد، صفحه پرداخت بانک باز نخوهد شد و واریز شهریه با موفقیت انجام شده است و تایید واریز شهریه را مشاهده خواهید کرد. کافی است پس از اعلام نتایج، برای انتخاب روز و ساعت خود اقدام نمایید.

 


4. من 2 بار واریز شهریه کردم! حالا باید چکار کنم؟      

در هر ترم، سیستم فقط یکبار اجازه واریز شهریه را به هر نفر می دهد. در صورتی که از حساب شما دو بار کسر شده، به احتمال زیاد باید به حساب شما مسترد شود. اگر تا 72 ساعت بعد چنین نشد، فرم درخواست بررسی پرداخت شهریه موجود در شعبه را با انضمام صورتحساب بانک (از تاریخ واریز تا حداقل 4 روز بعد) تکمیل نمایید تا مسئولین مربوطه بررسی های لازم را انجام دهند.

 

5. بعد از کلیک بر روی آرم بانک سامان پنجره ای باز نمی شود و دوباره همان صفحه می آید.   

برای پرداخت شهریه، از مرورگر internet explorer استفاده نمایید. همچنین دقت  فرمایید جهت انجام عملیات پرداخت شهریه حتما از کامپیوتر (و نه تلفن همراه) اقدام فرمایید. اگر مجدد با این خطا روبرو شدید لطفا با شعبه محل تحصیل خود تماس حاصل فرمایید.

 

6. ساعت­ها و روزها جهت انتخاب چه زمانی در دسترس قرار می گیرند؟                 

از زمان شروع ثبت نام در صفحه اصلی سایت (بخش اطلاعیه ها)، برنامه پیش بینی شده همه شعب اعلام می شود. همچنین برنامه هر شعبه در تابلو اطلاع رسانی همان شعبه نصب می گردد و بعد از اعلام نتایج (درصورت واریز شهریه)، کلیه گروه های دارای ظرفیت محل ثبت نام، در صفحه ثبت نام دیده می شوند.

 

 7. من در هنگام ثبت نام بر روی کلمه ی "متقاضی تغییر روز وساعت هستم " کلیک کرده ام ، بعد از آن چکار باید بکنم؟  

شیوه نامه ثبت نام در صفحه اصلی سایت (بخش اطلاعیه ها)‏ را مطالعه کنید و برای پرداخت شهریه اقدام فرمایید. سپس بعد از اعلام نتایج، روز و ساعت خود را از بین کلیه گروه های دارای ظرفیت انتخاب نمایید.

 

8. نمره کل من بالای 75 شده، اما مردود اعلام می کند ملاک های قبولی چیست؟    

نمره کلاس و نمره فاینال و نمره کل (هر سه) باید بیشتر از 75 باشد.

محاسبه نمره کل  :  (میانگین نمره کوئیز(میان ترم) ضربدر0.2) + (فعالیت کلاسی ضرب در0.6) + (فاینال ضرب در 0.2)

 

9- شرایط تخفیف زبان آموزان top student چگونه است؟

هر زبان آموزی که به عنوان top student  یا زبان آموز برتر شناخته شده است، برای ثبت تخفیف بایستی به شعبه محل تحصیل خود مراجعه نماید. میزان تخفیف برای یک ترم (اولین ترمی که top student شناخته شده اید) معادل 10 درصد شهریه اعلام شده می باشد. میزان تخفیف برای دو ترم متوالی برابر 15 درصد، سه ترم متوالی برابر 25 درصد، 4 ترم متوالی برابر 50 درصد و از 5 ترم متوالی به بالا برابر 100 درصد شهریه اعلام شده می باشد.

 

10-چگونه می توانم شهریه پرداختی خود را پس بگیرم؟

لطفا به شعبه محل تحصیل خود مراجعه نموده و فرم مربوطه را تکمیل فرمایید. تا 48 ساعت قبل از شروع کلاسها (بدون نظر گرفتن روزهای تعطیل) شهریه با کسر 20% مسترد می گردد.

 

11- چگونه می توانم این ترم مرخصی بگیرم؟

در موسسه زبان نوید، مرخصی وجود ندارد. در صورت عدم ثبت نام از یک ترم تا چند ترم، برای ادامه تحصیل الزاما باید در آزمون تعیین سطح شرکت نمایید.

برای ثبت نام تعیین سطح در آخرین ماه هر فصل به شعبه مورد نظر خود مراجعه فرمایید.

 

12- آیا می‌توانم شهریه ای که این ترم پرداخته ام را برای ترم های بعد رزرو کنم؟ چگونه؟

تا 48 ساعت قبل از شروع کلاسها (بدون در نظر گرفتن روزهای تعطیل) زبان آموزان می توانند شهریه پرداختی را به نام خود یا بستگان درجه یک، جهت استفاده در ترمهای بعد رزرو نمایند. پس از پایان مهلت فوق و شروع کلاسها شهریه مسترد یا رزرو نمی گردد.

جهت استرداد شهریه، قبض نامنویسی یا رسید بانکی نسخه پرداخت کننده و کارت شناسایی عکس دار همراه داشته باشید.

استرداد شهریه افراد زیر 16 سال، فقط با حضور ولی آنان امکان پذیر است.

 

 برگشت به لیست بالای صفحه

 

 

 

 

 

فعالیت/آزمون های آنلاین

 

 

 

فعالیت/آزمون های آنلاین

 

 

 

1. فعالیت/آزمون ‏های آنلاین شامل چه سطوحی می شود؟

انجام فعالیت/آزمون‌های آنلاین شامل کلیه سطوح JET 1  تا JET 8 در بخش نوجوانان و سطوح PreSEC تا FCE 4 در بخش بزرگسالان می‌شود.

 

2. فعالیت/آزمون های آنلاین سطوح بزرگسالان چه تاریخی شروع میشود؟

در هر ترم، جدول زمانی فعالیت/آزمون های آنلاین در تابلو اطلاع رسانی شعب قابل دسترسی است. لطفا به مطالب قرار گرفته در تابلو اطلاع رسانی دقت فرمایید. همچنین می توانید جدول زمانی فعالیت/آزمون ‏های آنلاین ‏را در صفحه اصلی سایت (بخش اطلاعیه ها)‏ مطالعه نمایید.

 

3. فعالیت/آزمون ‏های آنلاین سطوح JET چه تاریخی شروع میشود؟

در هر ترم، جدول زمانی فعالیت/آزمون های آنلاین در تابلو اطلاع رسانی شعب قابل دسترسی است. لطفا به مطالب قرار گرفته در تابلو اطلاع رسانی دقت فرمایید. همچنین می توانید جدول زمانی فعالیت/آزمون ‏های آنلاین ‏را در صفحه اصلی سایت (بخش اطلاعیه ها)‏ مطالعه نمایید.


4. چگونه از طریق گوشی فعالیت/آزمون ‏های آنلاین را انجام دهم؟

1- نرم‌افزار moodle mobile را بر روی گوشی خود نصب کنید. این نرم‌افزار از طریق لینک‌ https://download.moodle.org/mobile  قابل دسترسی و دانلود است.

2- پس از نصب نرم‌افزار و ورود به آن، آدرس سایت  www.e-learning.navidenglishinstitute.ir را وارد کنید.

3- نام کاربری شما برای ورود کد زبان‌آموزی و رمز عبور، کد ملی شماست.

4- پس از انتخاب گزینه available courses، دوره سطح خود را انتخاب کنید.

5- گزینه Enrol me را انتخاب کرده و پس از تایید، کد مربوطه را (با حروف بزرگ) وارد و گزینه Enrol me را انتخاب کنید. (فرایند Enrol را فقط یک بار انجام می‌دهید و دفعات بعد نیاز به این کار نیست.)

6- فعالیت‌های دوره سطح خود را با توجه به زمان شروع و پایان هر یک انجام دهید.

 

5. چگونه از طریق کامپیوتر فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ را انجام دهم؟

1- ابتدا وارد وب‌سایت موسسه به آدرس  e-learning.navidenglishinstitute.irشوید.

2- دوره-سطح خود را انتخاب کنید. در قسمت Log in، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. نام کاربری شما کد زبان‌آموزی و رمز عبور، کد ملی شماست.

3- در صفحه  بعد در زیر قسمت self enrolment ، کد مربوطه را (با حروف بزرگ) وارد و گزینه Enrol me را انتخاب کنید. (فرایند Enrol را فقط یک بار انجام می‌دهید و برای دفعات بعد نیاز به این کار نیست. این کد هر ترم در پوستر فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ نصب شده در تابلو شعب قابل دسترسی است.)

4- فعالیت‌های دوره سطح خود را با توجه به زمان شروع و پایان هر یک انجام دهید.

 

6. چگونه میتوانم سایت فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ را باز کنم؟

 کافی است در مرورگر خود آدرس https://e-learning.navidenglishinstitute.ir/ را وارد نمایید. همچنین می توانید در صفحه اصلی سایت موسسه زبان نوید (www.ZabanNavid.com)، بر روی لینک وب سایت فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ (موجود در مربع نارنجی رنگ بالای صفحه) کلیک کنید.

 

7. سایت فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ برای من باز نمی شود. چه کار کنم ؟

لطفا در زمان های مشخص شده، با کارشناسان فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ و با شماره هایی که در پوستر فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ درج شده اند تماس بگیرید. پوستر فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ در تابلو اطلاع رسانی شعب قابل دسترسی است. لطفا به مطالب قرار گرفته در تابلو اطلاع رسانی دقت فرمایید.

 

8- برای ورود به سایت فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ از من enrollment key می خواهد. چه کار کنم؟

هر ترم فقط برای بار اول که قصد ورود به سایت را دارید این کد از شما واسته می شود. enrollment key مربوطه به هر ترم در پوستر فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ درج می گردد. هم چنین پوستر فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ از وب سایت موسسه و تابلو اطلاع رسانی شعب قایل دسترسی است. لطفا به مطالب قرار گرفته در تابلو اطلاع رسانی دقت فرمایید.

 

9- وارد سایت فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ می شوم اما امتحانی برای من وجود ندارد. چه کار کنم؟

دو حالت وجود دارد:

1- هنوز فعالیتی برای انجام باز نشده است.

2- فعالیت ها با توجه به برنامه اعلام شده جهت انجام بازگشایی شده است ولی برای شما باز نمی شود. در این حالت لطفا با کارشناسان فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ و با شماره هایی که در پوستر فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ درج شده اند، تماس بگیرید. پوستر فعالیت/آزمون‌های آنلاین‏ در تابلو اطلاع رسانی شعب قابل دسترسی است. لطفا به مطالب قرار گرفته در تابلو اطلاع رسانی دقت فرمایید.

 

 برگشت به لیست بالای صفحه

 

 

 

امتحانات

 

 

 

امتحانات

 

 

 

1- تاریخ امتحان پایان ترم را از کدام قسمت سایت می توانم ببینم؟

در هر ترم، تقویم ترم( برنامه ترم) از صفحه اصلی سایت و یا از سر برگ اطلاعیه ها قابل دسترسی است. هم چنین با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور خود در سایت موسسه زبان نوید و ورود به پنل کاربری خود، از سربرگ تقویم ترم، جدول برنامه ترم را مشاهده نمایید.

 

2- نسبت به نمره امتحانی خود اعتراض دارم. چگونه باید اعتراض خود را ثبت کنم؟

برای ثبت اعتراض خود نسبت به نمرات ثبت شده در سایت لطفا به شعبه محل تحصیل خود مراجعه نمایید.

 

3-  نمره کل من بالای 75 شده، اما مردود اعلام می کند ملاک های قبولی چیست؟  

نمره کلاس و نمره فاینال و نمره کل (هر سه) باید بیشتر از 75 باشد.

محاسبه نمره کل  :  (میانگین نمره کوئیز(میان ترم) ضربدر0.2) + (فعالیت کلاسی ضرب در0.6) + (فاینال ضرب در 0.2)

 

 

 

 برگشت به لیست بالای صفحه

 

 

 

 

مسابقه کتابخوانی

 

 

 

مسابقه کتابخوانی

 

 

 

1- مسابقه کتابخوانی چه زمانی برگزار می شود؟

تاریخ برگزاری مسابقات کتابخوانی در هر ترم از طریق تابلو اطلاع رسانی در شعب به اطلاع شما می رسد. لطفا به مطالب قرار گرفته در تابلو اطلاع رسانی دقت فرمایید.

2- نتایج مسابقه کتابخوانی چه زمانی اعلام می شود؟

در روز برگزاری امتحان کتابخوانی تاریخ اعلام نتایج به اطلاع شرکت کنندگان می رسد. همچنین اعلام نتایج از طریق سایت صورت می گیرد.

 

 برگشت به لیست بالای صفحه

 

 

 

 

 

 

Big Test

 

 

 

Big Test

 

 

 

1- Big Test چیست و چه زمانی برگزار می شود؟

آزمون جامعی است که هر ترم فقط یک بار برگزار می شود. زبان آموزانی که سطوحJET8 ، R&R7، FCE4، CAE4 و CPE4 را با موفقیت گذرانده اند، می توانند در آزمون Big Test شرکت نمایند. در اول هر فصل جهت اطلاع از زمان و نحوه برگزاری آزمون Big Test با شعبه محل تحصیل خود تماس بگیرید.

 

2- نتایج Big Test چه زمانی اعلام می شود؟

در روز برگزاری امتحان big test تاریخ اعلام نتایج به اطلاع شرکت کنندگان می رسد. همچنین اعلام نتایج از طریق سایت صورت می گیرد.

 

 برگشت به لیست بالای صفحه

 

 

 

 

 

 

اعلام نتایج

 

 

 

اعلام نتایج

 

 

 

1- نتایج نهایی این ترم چه زمانی اعلام می شود؟

اعلام نتایج هر ترم در هر شعبه به اطلاع زبان آموزان خواهد رسید. به علاوه می توانید با مراجعه به شیوه نامه ارائه شده در صفحه اصلی سایت نسبت به تاریخ اعلام نتایج مطلع شوید.

 

2- نسبت به نمره امتحانم اعتراض دارم. چه کاری باید انجام دهم؟

لطفا حداکثر تا 5 روز بعد از اعلام نتایج به شعبه محل تحصیل خود مراجعه فرمایید.

 

3- نمره کل من بالای 75 شده، اما مردود اعلام می کند. ملاک های قبولی چیست؟  

نمره کلاس و نمره فاینال و نمره کل باید بیشتر از 75 باشد.

محاسبه نمره کل  :  (میانگین نمره کوئیز(میان ترم) ضربدر0.2) + (فعالیت کلاسی ضرب در0.6) + (فاینال ضرب در 0.2)

 

 

 برگشت به لیست بالای صفحه

 

 

 

 

 

 

ارتباط با مشتریان

 

 

 

ارتباط با مشتریان

 

 

 

1- واحد ارتباط با مشتریان چیست؟

واحد ارتباط با مشتریان موسسه زبان نوید، بستری برای تعامل با زبان‌آموزان و اولیاء ایشان و شنیدن علاقه‌مندی‌ها، پیشنهادات، انتقادات، شکایات، تقدیرها و درخواست‌ها است.

هدف این واحد " تعامل پایدار با مخاطبین"، " پایش رضایت مشتریان"، " دستیابی به راهکاری سریع و آسان برای پاسخ‌گویی به پرسش‌ها و نیازهای مخاطبین" و " رسیدگی به شکایات" است.

 

2- چگونه نارضایتی، انتقاد یا شکایت خود را به گوش مسئولان برسانم؟

چگونه مسئولان را از درخواست ها، پیشنهاد ها، انتظارات و نیازمندی های خود مطلع کنم؟

روش‌های ورود اطلاعات (ارائه­ی پیشنهادات، انتقادات، شکایات، تقدیرها، درخواست‌ها، علاقه مندی‌ها و ... ) در موسسه زبان نوید به شرح زیر می‌باشد:

1-     ثبت نظرات، شکایات، انتقادات و پیشنهادات به صورت اینترنتی در بخش ارتباط با مدیریت در وب ‌سایت موسسه به نشانی https://www.zabannavid.com/page/FeedBack.aspx   

2-     مراجعه حضوری به دفاتر شعبه‌ها و تکمیل فرم مربوطه در صورت نیاز

3-     روش‌های مختلف نظرسنجی: شامل نظرسنجی اینترنتی در وب‌سایت موسسه از زبان‌آموزان در انتهای هر ترم، نظرسنجی‌های کتبی، تلفنی و ...

4-     صندوق انتقادات و پیشنهادات در شعب موسسه

5-     ارسال نامه یا فکس، مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با دفتر مرکزی گروه آموزشی نوید به نشانی: شیراز- بلوار چمران- کوچه 3- پلاک 229- کدپستی 16969 71946 

شماره تلفن:  84 -81 18  46 36 071 / شماره داخلی فکس 116

 

 3- چه زمانی به شکایت من رسیدگی می شود؟

شما می توانید شکایت ثبت شده خود را را تا دست‌یابی به پاسخ نهایی و دریافت نتیجه از طریق وب سایت www.ZabanNavid.com و در بخش ارتباط با مدیریت با ورود کد رهگیری مربوطه پی­گیری نمایید. توجه داشته باشید فقط شکایاتی که با اطلاعات موثق تکمیل و کد رهگیری به آنها تخصیص یافته شده باشد، مورد بررسی قرار خواهند گرفت. برای شکایاتی که از روش های 1 یا 2 (از روش های ورود اطلاعات) ثبت می‌گردند، کد رهگیری صادر شده و در دسترس قرار می‌گیرد. چنانچه شکایتی از سایر روش ها برای واحد ارتباط با مشتریان موسسه زبان نوید ارسال گردد، پس از ثبت شکایت، کد رهگیری طی تماس تلفنی یا ارسال پیامک به اطلاع شخص خواهد رسید. بدیهی است روند رسیدگی به شکایات در یکی از موارد 1 و 2 (از روش های ورود اطلاعات) سریع تر صورت می پذیرد.

 

 برگشت به لیست بالای صفحه

 

 

 

 

 

 

 

سایر موارد

 

 

 

سایر موارد

 

 

 

1- سيستم شما رمز عبور من را اشتباه اعلام مي كند و نمي توانم وارد سایت شوم.    

در چند حالت این پیغام دیده می شود:

1- شماره زبان آموزی را اشتباه درج می کنید

2- رمز عبور را اشتباه وارد می کنید

3- وقفه تحصیلی داشته اید، برای ثبت نام در آزمون تعیین سطح به دفتر مؤسسه مراجعه فرمایید.

در صورتی که هیچکدام از موارد بالا نیست، برای رفع اشکال  با دفتر مؤسسه تماس حاصل فرمایید.

 

2- لطفا نحوه مشاهده نمرات ترم های قبل را مشخص فرمایید.

پس از اینکه وارد صفحه اختصاصی خود شدید، به صفحه اعلام نتایج بروید و این جمله را مشاهده خواهید کرد: «جهت رویت گزارش جامع آموزشی خود اینجا را کلیک فرمایید» ، با کلیک بر روی کلمه « اینجا»، سوابق آموزشی خود را ملاحظه و در صورت لزوم چاپ فرمایید.

 

3- قوانین حضور و غیاب در طول ترم چیست؟

غیبت بیش از سه جلسه، حتی غیبت موجه باعث محرومیت زبان آموز از شرکت در امتحان پایان ترم خواهد شد.

هر سه تاخیر در ورود به کلاس و همچنین هر سه تعجیل در خروج از کلاس (در مواقع ضروری با دفتر هماهنگ فرمایید.)یک جلسه غیبت محسوب می‌گردد.

توجه : در صورت غیبت در جلسات آزمون ها و امتحان پایان ترم نمره مربوطه صفر منظور می گردد.

حضور در کلیه جلسات فوق العاده و جبرانی الزامی است.

توجه: زبان آموزان مجاز به شرکت در کلاسهای گروه های دیگر نمی باشند.

 

 برگشت به لیست بالای صفحه

 


Home . FAQ . Contact Us . About Us . Help . Ask The Professor
 
.تمامی دوره های آموزشی این مؤسسه، حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران است